Listopad 2010

Blond sisters aneb Přátelství na celý život

6. listopadu 2010 v 18:17 | Radynka Christine |  Můj růžový svět
best friends
Máte nejlepší kamarádku či kamaráda ? Máte někoho, komu se můžete svěřit naprosto se vším ?
Máte svého důvěrníka, kterému věříte na 100% a vždy se na něj můžute spolehnout a vědět, že vás nikdy nezklame a bude tu pro vás vždy ?
Máte někoho, kdo vám vždycky podá pomocnou ruku ? Máte někoho, se kterým se dokážete smát celý den ? Máte někoho, kdo vás dokáže rozesmát, i když je vám nejmizerněji ze všech mizerných dnů ? Máte někoho, který vidí ve vašich očích pláč i když se smějete ? Máte někoho, kdo vás vyslechne ? Máte někoho, kdo vám poradí ? Máte někoho, kdo vám pomůže za každé okolnosti ?

Tyto vlastnosti by měl splňovat nejlepší přítel. Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, máte toho nejlepšího přítele na světě. Já mám také nejlepší kamarádku. Je to ta nejlepší holčina pod sluncem a mám jí strašně ráda. A ona to ví ;) Jmenuje se Zdenička, s velikou radostí jí říkám Zdendula :D (promiň Zdeni ;)) Vždycky jsme se spolu bavili už od školky. Na druhém stupni základní školy jsme si k sobě ale našli cestu a zjistili jsme, že se vzájemně doplňujeme. Tehdy jsme zjistili, že jsme nejlepší kamarádky a že nás nikdy nic nerozdělí.

Poznejte mě trošku :)

5. listopadu 2010 v 18:49 | Radynka Christine |  Můj růžový svět
puppy
Takže
jak shrnout to, kdo vlastně jsem ? Toť otázka ! Kdybych něco o sobě někdy mohla říci, tak je to to, že jsem velice komplikovaný člověk. Rozhodně nejsem obyčejná ! Já sama se považuji za šíleného génia :D (občas překvapím i sama sebe) :D Miluji růžovou. Dokáže mi do hlavy přivést krásné a příjemné myšlenky :) S každou novou růžovou věcí co mám, mám čím dál lepší náladu, když je mi mizerně :) Ale samozřejmě to neznamená, že bych měla růžové naprosto všechno. I u takové barbie jako jsem já, se najde v šatníku pár černých věcí, protože jak ostatně všechny ví, černá jde skombinovat se vším, a blondýnkám černá sluší ! Já sice nejsem úplná blondýnka, mám takové zlatohnědé vlasy...Přemýšlím o obarvení, ještě uvidím ;) Mám ale velice světlou pleť. 

motýlek


Úplně první článek

5. listopadu 2010 v 14:23 | Radynka Christine |  Úvodník
Ahoj,
vítám na mém blogu :) Tento blog bych chtěla zaměřit na barbie styl.
Vím, teď si říkáte, to bude zcela jistě nějaká dilinka, která tomuto podle vás "stylu" propadla atp.
Omyl ! Většina barbie, které možná znáte, se chovají povýšeně, nafoukaně, velice hloupě - typická
 dilina. Pravé barbie by se ale takhle chovat neměli. Čemu bych vlastně měla říkat pravá barbie ? Řekněme, že je krásná, milá, usměvavá, chytrá, stylová...atp. Kdybych to měla shrnout...Barbie se skrývá v každé z nás :) Vemte si, že je to možné. Každá z nás je krásná, chytrá, vyjímečná jako ona.
Určitě jste někdy milovaly růžovou ;) Neříkejte, že ne :D Každá z vás si někdy koupí ráda něco nového a máte z toho radost. Ať je to cokoliv. Dobře, dobře, já vím, moc kecám a vy v mé názory nevěříte :D To je fuk.

Dál k mému blogu. Na mém blogu se budou objevovat všemožné články prakticky o všem. Móda, styl, můj život, moje fotky, věci, co se mi líbí, recenze knih, filmů, SBčka (bože ano, i já jsem v tom :D)... Samozřejmě, pokud byste chtěli na mém blogu projevit vlastní názor, na cokoliv, prosím, projevte ho - ale slušně ! Budu pořádat i soutěže (rozhodně ne nějaké přihlouplné SONB atp.) nebo projekty. 

Když jste sem přišli a viděli mé, ehm, záhlaví, chtěli jste odsud vypadnout. Ale přečetli jste si tento článek. Tedy, aspoň doufám :D. Tak se vás chci zeptat : Jaký jste měli první dojem z této stránky ?Co si myslíte o mé maličkosti ? Co si myslíte o tomto mém názoru ? Budete chodit na můj blog ?

Děkuji, že jste si tento skromný článek přečetli :) 

Vaše Radynka Christine

motýlek