Úplně první článek

5. listopadu 2010 v 14:23 | Radynka Christine |  Úvodník
Ahoj,
vítám na mém blogu :) Tento blog bych chtěla zaměřit na barbie styl.
Vím, teď si říkáte, to bude zcela jistě nějaká dilinka, která tomuto podle vás "stylu" propadla atp.
Omyl ! Většina barbie, které možná znáte, se chovají povýšeně, nafoukaně, velice hloupě - typická
 dilina. Pravé barbie by se ale takhle chovat neměli. Čemu bych vlastně měla říkat pravá barbie ? Řekněme, že je krásná, milá, usměvavá, chytrá, stylová...atp. Kdybych to měla shrnout...Barbie se skrývá v každé z nás :) Vemte si, že je to možné. Každá z nás je krásná, chytrá, vyjímečná jako ona.
Určitě jste někdy milovaly růžovou ;) Neříkejte, že ne :D Každá z vás si někdy koupí ráda něco nového a máte z toho radost. Ať je to cokoliv. Dobře, dobře, já vím, moc kecám a vy v mé názory nevěříte :D To je fuk.

Dál k mému blogu. Na mém blogu se budou objevovat všemožné články prakticky o všem. Móda, styl, můj život, moje fotky, věci, co se mi líbí, recenze knih, filmů, SBčka (bože ano, i já jsem v tom :D)... Samozřejmě, pokud byste chtěli na mém blogu projevit vlastní názor, na cokoliv, prosím, projevte ho - ale slušně ! Budu pořádat i soutěže (rozhodně ne nějaké přihlouplné SONB atp.) nebo projekty. 

Když jste sem přišli a viděli mé, ehm, záhlaví, chtěli jste odsud vypadnout. Ale přečetli jste si tento článek. Tedy, aspoň doufám :D. Tak se vás chci zeptat : Jaký jste měli první dojem z této stránky ?Co si myslíte o mé maličkosti ? Co si myslíte o tomto mém názoru ? Budete chodit na můj blog ?

Děkuji, že jste si tento skromný článek přečetli :) 

Vaše Radynka Christine

motýlek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama